Tel: +90 212 438 38 18        Fax: +90 212 438 38 10       

2222

 

Firma Profili

UPİ TRANS karayolu taşımacılığı alanında ulusal ve uluslararası lojistik müşterilerinin ihtiyaçlarını, operasyonel güç,hizmet çeşitliliği, teknolojik alt yapı ve uzun yıllara dayalı gabari dışı taşımalar konusunda, bu tür yükleri C-2 belgesine kayıtlı özmal araçları ile aktarmasız olarak taşıma kapasitesine sahip nadir kuruluşlardan olup konusunun tartışmasız lideridir.

Yeniden yapılanma sürecinde “ Kaliteli hizmet UPİ TRANS‘ tır “ ilkesinden hareket ederek geçmişten gelen tecrübeleri genç,dinamik ve konusunda uzman personeli ile birleştirerek lojistik hizmeti vermektedir.

Hedeflerimiz

Upi Trans gelişen Türkiye ekonomisinde dünya standartlarında lojistik hizmeti verebilmek amacıyla sürekli kendini yenileyen, gelişime açık, sektörü takip eden, konusunda uzman personeli ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir.

Teknolojik Ekipman

Günümüz teknolojisinin geldiği noktada Araç Takip sistemleri ile uydudan anlık konum bilgisi alma, veriyi doğru analiz etme ve ERP çalışmaları titizlikle yapılmaktadır. Ayrıca kalite hedeflerine ulaşabilmek için mevcut araç filomuza ek olarak modern teknolojiye uygun araç yatırımları devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki tüm beklentilerini tam olarak tespit ederek, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ sağlayıp, yaptığımız tüm işlerde sürekli yükselen ve lider bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Küresel bir şirket olarak, lojistik hizmet arenasında entegre hizmetleri sunan ve tercih edilen bir kurum olmak.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimize kaliteli,hızlı,ekonomik ve çözümcü bir anlayışla hizmet vererek onların ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak.

KALİTE ASLA BİR TESADÜF DEĞİL, UZUN VE SABIRLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR.