Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/upitrans/public_html/wp-content/plugins/envato-wordpress-toolkit-master/index.php on line 207

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/upitrans/public_html/wp-content/plugins/envato-wordpress-toolkit-master/index.php:207) in /home/upitrans/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_core.php on line 388
Upitrans | Gabari Dışı – Proje Taşıma |Ağır Taşıma | Heavy Loading | Ağır Nakliyat; Trafo, Türbin, Jenaratör, İş makinası, Gabari dışı, Enerji Santrali, Beton Santrali, Ağır sanayi Tesisi, Döküm, Fabrika, Gemi motoru, Tekne ve Yat Taşımaları ile hizmetinizdeyiz.
Tel: +90 212 438 38 18        Fax: +90 212 438 38 10       

Lojistikte Gabari Dışı Taşımanın Önemi ve UPİ TRANS

Lojistik bir proses bilimidir.Ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, istenen zamanda ve  yerde sağlanması için kullanılan bir sistem olarak tanımlanabilir. Herhangi bir pazarlama veya üretim organizasyonunun lojistik destek olmadan başarılması çok zordur.Lojistik ; nakliye, envanter, depolama, malzeme idaresi ve ambalajlama bilgilerinin birleştirilmesini kapsar.Lojistik işletme sorumluluğu, ham maddenin fiziksel konumlanması, prosesin işletilmesi ve ihtiyaçların mümkün olan en düşük maliyetle karşılanarak işin bitirilmesidir.

Bu noktadan hareketle UPİ TRANS 1993 yılından beri gabari dışı nakliye tecrübesini sürekli geliştirerek, ihracatçı ve ithalatçıların istekleri doğrultusunda, en zor bölgelere bile uzman kadrosu ve mühendislerinin yol surveyleri, analizleri ile en uygun ekipmanı tahsis ederek taşımalarını gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmektedir.

Bu hizmetleri sunarken çalışmalarında taşıma yapılacak güzergah boyu ülkeler ile; nihai varış ülkesi ve    boşaltma bölgesinin o ülke ve bölgelere ait yasal prosedürlerini inceler, doğru ekipman ihtiyacını belirler, olası riskleri minimize eder. Gerekli görmesi durumunda müşterisi ile alternatif taşıma modülleri ve karşı çözüm üreterek bunu paylaşır. Yerinde tespit, risk analizi, üretim sahasından nihai teslim yerine kadar olan sorumluluğunun bilincindedir.

UPİ TRANS ekip ruhunun birlikteliğine inanır ve her birimde görev yapan personeli ile teknolojiye ayak uydurup, gerekli görülen eğitimleri belirler ve buna göre hareket ederek müşterisine en iyi hizmeti sunar.

 

ARAÇ BİLGİLERİ

 

 

REFERANS YORUMLARI

 

 

REFERANSLAR

 

GÜNCEL BAF BİLGİLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

BROŞÜRÜMÜZE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ